Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] Jak rozebrać konsolę


Gość zaxa10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Muszę rozebrać pulpit środkowy w p12 i nie wiem jak się do tego zabrać.Może ktoś już robil podobne rzeczy i podsunie mi pomysł na rozebranie tego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw w czesci tylnej tunelu masz 2 srubki z prawej i lewej strony , odkreczasz je , potem zdejmujesz nakladke na drozek skrzyni i tam będą kolejne 4 srubki do odkrecenie, potem w czesci przedniej tunelu masz jeszcze 4 srubki ---po bokach - 2 srubki po prawej i 2 srubki po lewej . Po odkreceniu tego zdejmujesz caly tunel , nastepnie w czesci dolnej N-form masz jeszcze 2 srubki do okrecenia. będą widoczne po zdjeciu tunelu i dopiero wtedy zdejmujesz calą N-form i masz dostep do radyjka i wyswietlacza i konsoli z przyciskami. Roboty na 5 minut jesli masz wkretarke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość lanserszymon

zdjalem calutka obudowe skrzyni i odkrecilem srobki po bokach.... natomiast nie wiem co dalej.. gdzie sa te dwie dodatkowe srobki bo 4 sa przy skrzyni i 2 z prawej i z lewej... a gdzie szukac mam pozoztsalych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sunny001

powinny byc jeszcze 2 srubki ktore na dole trzymają konsole N-form są one widoczne jak sie zdejmie boczne zaslepki , jesli zdjąłeś zaślepki i nie ma srubek to ciagniesz konsole od dołu i już jesteś w środku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...