Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

X trail-możliwości przewozowe


Gość gal66

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do posiadaczy. Jak z możliwościami przewozowymi tego autka? Chodzi mi o wielkość (wymiary) bagażnika przed i po złożeniu siedzeń. Do dealera Nissana mam niestety zbyt daleko, zeby pojechać z miarką a nie znalazłem tego nigdzie. Jeśli ktoś zna w przybliżeniu, albo mógłby zmierzyć będę bardzo wdzięczny za konkretną odpowiedź.

Jeszcze jedno pytanie: czy po założeniu boxu dachowego i zapakowaniu bardzo zmienia się środek ciężkości i prowadzenie przy bocznym wietrze.

Niedługo pewnie następne pytania

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calkiem niezla. Przed zlozeniem tylnych siedzen masz ok 420 litrow po zlozeniu 1840l. a do tego zupelnie plaska podloga nie mowiac o licznych ale malych schowkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały pokaz ładowności:

mb20040829111918aaoj3.th.jpg

Złożone 2/3 tylnej kanapy.

I te same rowery wyjęte:

mb20040829130651aabh8.th.jpg

Inna rzecz, że stary Scenic był jakby pojemniejszy - po wyjęciu dwóch tylnych foteli można było włożyć te same rowery bez odkręcania przednich kół. W X-Trailu przeszkadzają nadkola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedzi, szczególnie barbidu za zdjęcia. O to mi właśnie chodziło. Trzy rowery i rodzinka się mieszczą bez koniecznosci bagażnika dachowego. Sądzę, ze podobnie z nartami. Jaka długość paki po złożeniu siedzeń?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam,

odgrzeję temat, myślę, że mógł by być przyklejony ponieważ „możliwości przewozowe” X-traila to jest jego DUŻA zaleta. :-)

Ja na co dzień wożę wózek dziecięcy, w sumie auto kupiłem biorąc pod uwagę jego potężny bagażnik.

Wózek z gondolą się mieści w poprzek samochodu, jak i w osi samochodu, bez demontażu kółek i wózek jest przykryty roletą, poza tym jest możliwość załadowania dodatkowego bagażu.

Na dłuższe trasy, urlopy kółka można zdjąć i „upchnąć”, dzięki temu się zwiększy przestrzeń bagażowa na więcej bagażu. :-)

Zamieszczam zdjęcie:

 

wzek2.jpg?t=123408796

 

 

Może taki mały konkurs. ---> Co wozicie na co dzień swoim Xem?

 

Pozdrawiam

 

Vratko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitajPltnikVratko, piękny kolor /chyba CODAI/,no i tap. "budyń" ładna kompozycja

co do zdjęcia, wciśnij PROFIL ,zjedź do PODPIS, a następnie "Wyślij obrazek z twojego komputera"............................"Przeglądaj..",wstaw tam zdjęcie i powinno je być widać. /jeżeli o to Ci chodziło/Powodzenia

Ps. Ja przewożę w X-ie wszystko co potrzebne w rolnikowi do produkcji i nie tylko. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...